0201WMF3321TEE
MFR.Part #
0201WMF3321TEE
JLCPCB Part #
C474121
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS