JZC-32FA-012-HS2(555)
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
JZC-32FA-012-HS2(555)
JLCPCB Part #
C47048
Package
Plugin,17.6x10.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 30V@DC、250V@AC 320Ω 4 450mW 4ms 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 70mΩ 8ms AgNi Non-Polarized - Single Coil 插件,17.6x10.1mm Power Relays ROHS