HF3FF-M/012-1ZS
MFR.Part #
HF3FF-M/012-1ZS
JLCPCB Part #
C190459
Package
Plugin,15.2x19mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 10ms 12V 15A 30V@DC 320Ω 450mW 5 AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,15.2x19mm Automotive Relays ROHS