RM20F1781CT
MFR.Part #
RM20F1781CT
JLCPCB Part #
C4232768
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS