RM10J912CT
MFR.Part #
RM10J912CT
JLCPCB Part #
C4231123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS