RUK2012FR020CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUK2012FR020CS
JLCPCB Part #
C4229559
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS