0201WMF150JTEE
MFR.Part #
0201WMF150JTEE
JLCPCB Part #
C473542
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS