RM12J752CT
MFR.Part #
RM12J752CT
JLCPCB Part #
C4227665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS