RM25J820CT
MFR.Part #
RM25J820CT
JLCPCB Part #
C4227614
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS