RM25J565CT-U
MFR.Part #
RM25J565CT-U
JLCPCB Part #
C4226356
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS