RUT3216FR510CS
MFR.Part #
RUT3216FR510CS
JLCPCB Part #
C4223577
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS