RM10F3401CT
MFR.Part #
RM10F3401CT
JLCPCB Part #
C4222616
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS