RM06F5R11CT
Extended
- Manufacturer
- CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
- MFR.Part #
- RM06F5R11CT
- JLCPCB Part #
- C4221267
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS