RM12J1R2CT
MFR.Part #
RM12J1R2CT
JLCPCB Part #
C4219275
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS