RM20J222CT
MFR.Part #
RM20J222CT
JLCPCB Part #
C4216132
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS