RN10F3323CT5-50
MFR.Part #
RN10F3323CT5-50
JLCPCB Part #
C4215681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS