RM02F6043CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F6043CT
JLCPCB Part #
C4205226
Description
-55℃~+125℃ 50mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS