RM06J124CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J124CT
JLCPCB Part #
C4204181
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS