RM25F1501CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM25F1501CT
JLCPCB Part #
C4203401
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS