RM10J102CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10J102CT
JLCPCB Part #
C4198237
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS