RM10F3740CT
MFR.Part #
RM10F3740CT
JLCPCB Part #
C4195741
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS