RM10J220CT
MFR.Part #
RM10J220CT
JLCPCB Part #
C4192182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS