RM25F6202CT
MFR.Part #
RM25F6202CT
JLCPCB Part #
C4190491
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS