RM20J473CT
MFR.Part #
RM20J473CT
JLCPCB Part #
C4187298
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS