RM25J510CT
MFR.Part #
RM25J510CT
JLCPCB Part #
C4187252
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS