RM04F4120CT
MFR.Part #
RM04F4120CT
JLCPCB Part #
C4184107
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS