LS127M400N30RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS127M400N30RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46463
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS