LS157M400O30RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS157M400O30RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46462
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V 830mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS