RM12F9761CT
MFR.Part #
RM12F9761CT
JLCPCB Part #
C4175372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS