LS688M063O50RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS688M063O50RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46441
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 50mm 63V 6800uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS