RM14F90R9CT
MFR.Part #
RM14F90R9CT
JLCPCB Part #
C4173716
Description
-55℃~+155℃ 333mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS