RN12B3321CT5-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN12B3321CT5-25
JLCPCB Part #
C4217316
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS