RM14J164CT
MFR.Part #
RM14J164CT
JLCPCB Part #
C4173641
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS