RM10F1624CT
MFR.Part #
RM10F1624CT
JLCPCB Part #
C4173572
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS