RM06J185CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J185CT
JLCPCB Part #
C4170489
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS