RM04F7150CT
MFR.Part #
RM04F7150CT
JLCPCB Part #
C4165294
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS