RM12F2211CT
MFR.Part #
RM12F2211CT
JLCPCB Part #
C4163316
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS