RM10J621CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10J621CT
JLCPCB Part #
C4158398
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS