SEK220M063ST
MFR.Part #
SEK220M063ST
JLCPCB Part #
C4155515
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 6.03Ω 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS