SEK2R2M400ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK2R2M400ST
JLCPCB Part #
C4155506
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120.63Ω@120Hz 13mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 35mA@120Hz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS