SEK330M016ST
Extended
Manufacturer
Galco Industrial Electronics
MFR.Part #
SEK330M016ST
JLCPCB Part #
C4155503
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 33uF 5mm 7.24Ω@120Hz 70mA@120Hz ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS