SEK222M035ST
MFR.Part #
SEK222M035ST
JLCPCB Part #
C4155490
Package
Plugin,D16xL32mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 32mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS