SEK470M025ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK470M025ST
JLCPCB Part #
C4155489
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 4.52Ω 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS