SMNR8040-471MT
MFR.Part #
SMNR8040-471MT
JLCPCB Part #
C467161
Package
SMD,8x8mm
Description
1.625Ω 470uH 500mA 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS