SMNR8040-150MT
MFR.Part #
SMNR8040-150MT
JLCPCB Part #
C467156
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.95A 2.9A 61mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS