SMNR6045-150MT
MFR.Part #
SMNR6045-150MT
JLCPCB Part #
C467142
Package
SMD,6x6mm
Description
15uH 2.5A 2.5A 88mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS