SMNR6028-180MT
MFR.Part #
SMNR6028-180MT
JLCPCB Part #
C467138
Package
SMD,6x6mm
Description
1.52A 1.52A 169mΩ 18uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS