SMNR5040-102MT
MFR.Part #
SMNR5040-102MT
JLCPCB Part #
C467134
Package
SMD,5x5mm
Description
1mH 210mA 7.8Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS