SMNR5040-151MT
MFR.Part #
SMNR5040-151MT
JLCPCB Part #
C467133
Package
SMD,5x5mm
Description
150uH 650mA 975mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS