SMNR4030-560MT
MFR.Part #
SMNR4030-560MT
JLCPCB Part #
C467123
Package
SMD,4x4mm
Description
56uH 728mΩ 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS